Kurumsal

Hakkımızda

Bordata güçlü, dinamik, profesyonel, genç kadrosu ile hedeflerine ilerlemektedir. Müşterilerine tam bir çözüm sunma anlayışında olan firmamız sistem entegratörlüğü ,yazılım lisanslama hizmetleri, Teknik Bakım ve destek,network ve yapısal kablolama proje yapılandırmaları, kurumsal bakım anlaşmaları alanında uzmandır. Hızla gelişen, rekabetin arttığı günümüzde firmalar standartlarını yüksek tutabildiği sürece güçlü ve verimli olacaktır. Bilişim alanında sağlayacağımız destek ve çözümlerle müşterilerimize zaman ve kalite kazandırmaktadır.

 

Misyonumuz

Hızlı değişimin ve yoğun rekabetin yaşandığı iş alanlarında, karlılığı ve verimliliği artırıcı etkin bilgi sistemi çözümlerini, müşterilerine projelendirmek ve sunmak.

 

Vizyonumuz

Müşterilerine, ilerleyen teknolojiler paralelinde, rekabet gücünü artırıcı, katma değerli bilgi teknolojisi bazlı iş çözümlerini geliştiren, sunan, yayan önde gelen global bir sistem entegratörü olmaktır. Bordata, bunu, değerli insan kaynağı ve sürece dayanan sistematik yaklaşımları ile müşteri odaklı hizmet felsefesini ilke edinerek gerçekleştiririr. Bordata ‘nın temel amaçlarından biride bilgi sistemlerinin şirket yönetiminde karar verme aşamalarında etkin olarak kullanılmasını sağlamaktır.